Úvodní slovo hostinské

22. března 2018 v 19:59 | Nadalee <3
Vítejte, vážení hosté!

Jmenuji se Nadalee a budu vaší hostinskou. Jinak jsem také introvertní středoškolačka s velkou vášní pro čtení, psaní a nevyčerpatelnou fantazií. V jídelním lístku najdete vše - od povídek o Arzu, kde sídlí Černá růže - po deníček a inspiraci k pozitivnímu myšlení. A já jsem velký zastánce pozitivního myšlení! Nemyslete si ale, že svět vidím jen bíle. Nebudu vám vyvracet, že není černý, krutý a vždy připravený nakopat slabému jedinci prdel. K lidem jsem nejupřímnější, jak to jen jde. S nikým se nemazlím. Nečekejte, že se k vám budu chovat citlivě. Přeci jenom, přátelé, nacházíte se v Černé růži!

Něco o mě a blogu
Krom toho, že ráda píšu a čtu fantasy, jsem také vášnivá otaku a fujoshi (čtu povídky a mangu s gay tématikou) :P Tento blog bude mix fantasy/deníku/ostatní.
Jelikož jsem silný introvert, nemám moc ráda kolektiv lidí. Když jdu na zkoušení před tabuli, klepou se mi kolena a srdce začne bušit tak, až mám pocit, že mi vyskočí z hrudi. Přesto všechno jsem se naučila, jak fungovat - jak si jít za svým a naučit se říkat NE! Další informace o mě, se dozvíte z deníčku v menu. :)

A na závěr?

Děkuji těm, kteří sem zavítají! Prosím užijte si zde čas, kterého tu máte dostatek, objednejte si drink a ponořte se do hlubokého světa fantasy Černá růže.

"Kdo celý život můj, mě ved?
Mám vzpomínky na dětství.
Vždy když ráno vzbudím se, moje sny,
zmizely, jsou prchlavý, jako ty.

Budu léčit tvé, srdce veliké,
nekonečný smutek pomine.
Nemohu tu být, musím s tebou jít,
je jedno kam.

Á, tahle cesta dlouhá je,
kam až nás jen zavede?
Příběh brilantního hrdiny.
Naše ruce drží se,
nechtějí se pustit ne
má noční hvězdo.

Já chtěl bych zářit jako ty,
na tom nebi svítiti.
Příběh brilantního hrdiny.
Hvězdy září, cesta mizí
a my spolu s ní."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama