I zázraky se občas dějí...

26. března 2018 v 19:04 | Nadalee <3 |  Deníček
Celé měsíce jsem byla vyklepaná, kdy mě učitelka vyzkouší z ekonomie. A nééé, já se na to nemohla naučit, že? Znáte to. Dojde na učení a i ta pitomá propiska vám připadá zajímavější - jen ne látka. Odkládáte to do poslední chvilky, až to pak honíte večer před spaním a ráno.
Mám to tak pořád :D A zrovna ekonomie. Nejhorší a nejméně zajímavý předmět, co existuje. "Jako budoucí ekonomové musíte..." tak na tuhle větu už jsem doslovala alergická! Naše třída a ekonomové, no to určitě :D
No a zrovna dneska, po krásné probdělé noci plné nočních můr, padl los na mě. Já VĚDĚLA že mě vytasí. Takové to vnitřní tušení, co vám namlouvá, že zrovna vy jste dneska ten vyvolený. Nejhorší pocit je, když se vás učitelka na něco zeptá a vy ji na rovinu řeknete, že nevíte. Stejně pět minut čeká, jestli z vás přece jen něco nevypadne a nastane to trapné ticho ve třídě.
Nakonec mám za dvě :P. Nemám tušení, jak jsem to dokázala. Asi zázrak z hůry, nebo co. Pro mě je to ale varování, že by to nebylo na škodu trochu se do toho učení dokopat. A i kdyby jsem dostala špatnou známku, budu mít alrspoň dobrý pocit, že jsem proto něco udělala!

PS: S úžasným pocitem bez pocity viny ohlašuji, že školní síť napadl hecker a odstranil všechny absence, důležité dokumenty a celé bakaláře! Díky, kámo!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama